پرشین تم

بیبی بومر چیست؟ آموزش کاشت و لاک بیبی بومر - پرشین تم

 

طراحی بیبی بومر ناخن, مراحل کاشت ناخن بیبی بومر, بیبی بومر با لاک

کاشت بیبی بومر ناخن

 

همه چیز درباره بیبی بومر

بیبی بومر ناخن شباهت زیادی به فرنچ مانیکور ناخن دارد ولی خط مشخصی بین رنگ ها نداریم و رنگ ها در هم محو شده اند.

بیبی بومر چیست؟

بیبی بومر ( به انگلیسی : baby boomer nails ) نوعی طراحی ناخن است که در ترکیب رنگ آن حدود دو سوم سطح ناخن به رنگ صورتی یا هلویی و گاهی کاراملی است و قسمت لبه ناخن  به رنگ سفید است که به صورت سایه رشن روی سطح ناخن دیده میشود.

 

بیبی بومر, کاشت و لاک بیبی بومر, آموزش کاشت ناخن بیبی بومر

بیبی بومر اکلیلی

 

روش بیبی بومر شباهت زیادی با طراحی فرنچ فرانسوی دارد ولی خط مشخصی بین سر سفید  ناخن و بدنه ناخن وجود ندارد و رنگها در هم محو می شوند. از آنجایی که انتهای ناخن شباهت زیادی به رنگ خود ناخن دارد با رشد ناخن ها، طراحی  زیبایی خود را از دست نداده و طبیعی تر به نظر میرسد.

 

تکنیک طراحی بیبی بومر ناخن

معمولا برای طراحی بیبی بومر و ایجاد سایه روی ناخن از پودرهای رنگی استفاده میشود ولی میتوان از ژل و یا رنگ آکرلیک هم استفاده کرد و یا اینکه با کمک اسفنج این سایه ها را روی ناخن ایجاد کرد.

 

کاشت بیبی بومر از جمله کاشت های ساده و زیبا میباشد که در آن با استفاده از پودر، رنگ ها در هم محو میشوند. تنالیته رنگی که  در بیبی بومر طرفدار بیشتری دارد پودر سفید گچی و هلویی برای زیبایی هرچه بیشتر این کاشت میتوان از نگین اتریشی استفاده کرد.

 

کاشت بیبی بومر با ژل, بیبی بومر, کاشت و لاک بیبی بومر

بیبی بومر صورتی

 

مراحل انجام کاشت بیبی بور مانند کاشت ناخن پودری است ولی در آن از دو رنگ پودر استفاده میشود و روی ناخن حالت هایلایت به خود میگیرد.

ویژگی اصلی و تمایز کاشت ناخن بیبی بومر حالت رنگ آمیزی آن می باشد . در کاشت بیبی بومر ، هر ناخن ترکیبی از رنگ صورتی و سفید دارد بدین ترتیب که معمولا ۷۰% هر ناخن به رنگ صورتی و یا رنگ های مشابه آن مانند هلویی و یا کاراملی است قسمت تاج آن با شیب ملایم به سمت رنگ سفید می رود .

 

آموزش کاشت ناخن بیبی بومر, کاشت بیبی بومر, طراحی ناخن

لاک بیبی بومر نگین دار

 

حاصل این روش در نگاه اول بسیار شبیه فرنچ مانیکور ( به انگلیسی : French Manicure) می باشد ، یعنی وجود تاج سفید و خود نمایی آن روی رنگ طبیعی ناخن ،  با نگاه دقیق تر درمیابیم که در کاشت ناخن بیبی بومر ، قسمت های میانی نیز برخلاف فرنچ مانیکور رنگ گرفته و به جای مرزی مشخص میان دو رنگ موجود ، این دو رنگ در یکدیگر محو شده و به اصطلاح خط لبخند (به انگلیسی : smile line) بین آن ها وجود ندارد .

 

در کاشت ناخن به روش بیبی بومر سرعت عمل از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجا که  رنگ های موجود باید در یکدیگر محو شوند ، تاخیر در اعمال لیکوئید سبب می شود تا رنگ قبلی خشک شده و توانایی حل شدن در رنگ دوم را نداشته باشد ، از سویی دیگر غلظت مواد نیز بسیار مهم می باشد ، مسلما رنگی با غلظت و گرانروی بالا تمایل کمتری برای ترکیب شدن با رنگی دیگر را داشته و در پایان تصویری جذاب از خود ارائه نمی دهد.

 

مراحل کاشت ناخن بیبی بومر

دوام و ماندگاری طراحی ناخن به روش پودری حدود سه تا چهار هفته است که در مقایسه با سایر روش های کاشت مانند آکریلیک با استفاده از اسفنج یا ژل، سطح ناخن ها طبیعی تر و نازک تر به نظر می رسد.

 

 بیبی بومر, کاشت و لاک بیبی بومر, آموزش کاشت ناخن بیبی بومر

بیبی بومر با لاک

 

• این کاشت را هم میتوان با تیپ انجام داد هم با فرمر برای روش اول که تیپ میباشد مراحل اولیه کاشت مانند مانیکور خشک ، چسباندن تیپ ضدقارچ و پرایمر را انجام میدهیم.

•  پودر سفید گچی را از قسمت فرنچ یا تاج ناخن میگذاریم و  با قلم به سمت وسط ناخن از بالا به پایین میکشیم این کار را ۲تا۳بار انجام میدهیم.

•  قلم را کاملا تمیز میکنیم و پودر هلویی را برمیداریم از قسمت پایین ناخن یک میل مانده به کوتیکول مواد گذاری هلویی را انجام میدهیم.

•  این دو پودر را در وسط ناخن در یکدیگر محو میکنیم.

•  پس از خشک شدن و مرتب کردن یک تا دو لایه کلیر می زنیم در اخر نیز سوهان کشی،دورگیری و بافر را انجام میدهیم.

• برای جلوه این کاشت بهتراست از تاپ شاین در اخر کار استفاده کنید.

تبلیغات آنلاین،رشد درآمد,هزینه تبلیغات

• حتما پودر هلویی پررنگ را استفاده کنید چون کارکردن هلویی کمرنگ روی ناخن نمایی ندارد و کار شما و محو شدن دو پودر در یکدیگر به چشم نمی آید.

• دقت داشته باشید به دلیل اینکه با جابه جایی دست در دستگاه UV ژل تاپ شاین حرکت میکند. باید هنگام زدن ژل یک میلی متر از ریشه ناخن فاصله داشته باشد.

 

بیبی بومر با لاک, آموزش مراحل لاک بیبی بومر, کاشت بیبی بومر با ژل

بیبی بومر مشکی

 

• میتوانید برای از بین بردن خط وسط کاشت بیبی بومر، قلم مو را در لیکوئید بزنید و مواد را به سمت ریشه ناخن هل دهید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.